1928' de kurulan ve ilk üretim ürünü dolma kalem olan firma yetmişlerin başında şu anda herkesin bildiği ismi " rotring " olmuştur. Günümüz de her alana ve her kesime hitap eden ürünler üreterek pazarda kalitenin ve çizginin imzası oldu. Rotring versatil yani uçlu kalem olarak dünyanın bir çok farklı ülkesine çeşit çeşit ürünleri ile herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Ergonomik tasarımları sayesinde tutuş daki verdiği konfor, kalemi elinde tutan herkesi güçlü kılıyor. En çok tercih edilen uçlu kalemlerin başında gelen marka olmak da tabiki bu kaliteyi de beraberinde getiriyor. Uzun yıllar kullanım sunan uçlu kalem modelleri Türkiye de hem eğitim hem özel sektör alanında yoğunlukla tercih edilen modelleri. Versatil kalem diyince akla gelen Rotring' dir . Hayal gücünüz hayalden öte daha güçlü olduğunu Rotring' le tecrübe edin ve hayal gücünüzü harekete geçirin. Notlarınızı ve yazılarınızı daha konforlu yazın.

                       Rotring kalemlerin kullanımı konusunda sizlere bir kaç öneride bulunmak isteriz.

          - Doğru çapta uçlar takın. 

           -Kaleminize üç adet ince uç takmanızı öneriyoruz. Kalem içerisinde fazla yedek yüklemesinden kaynaklı çok fazla toz biriktirmeden daha uzun kullanım sağlamak açısından en iyi dengeyi sağlayacaktır.

              - Uç hareket etmiyorsa, uç kısmını döndürerek çıkartın ve uç kalıntılarını vurarak dışarı atın, uç kalıntılarını da üfleyerek giderin.


Rotring kalem

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.